Інформація про прибуття та від'їзд

Міжнародний аеропорт БОРИСПІЛЬ

Найбільш завантажений аеропорт України, Бориспіль, розташований на відстані 18,5 км на схід від міста, і пропонує найширший вибір польотів та перевізників у країні. У аеропорту є кілька терміналів, але деякі внутрішні та всі міжнародні польоти відбуваються у терміналі D.
Офіційний веб-сайт Міжнародного Аеропорту Бориспіль: www.kbp.kiev.ua

КИЇВСЬКИЙ АЕРОПОРТ ЖУЛЯНИ

Аеропорт знаходиться на відстані 8 км від центру Києва, та  обслуговує переважно внутрішні рейси та недорогих перевізників.
Офіційний сайт Аеропорту Жуляни: www.airport.kiev.ua

КИЇВСЬКЕ МЕТРО 

КИЇВСЬКІ СТАНЦІЇ МЕТРО відмічені на Картах Google і позначені великою зеленою літерою "М" біля входу на станцію. Київське метро працює щодня приблизно з 5:30 до опівночі, зазвичай до 00:30. Жетони та туристичні картки можна придбати у касах та у автоматах на всіх станціях. 

КИЇВСЬКІ АВТОБУСИ

У Києві існує велика транспортна сітка міні-автобусів, автобусів, тролейбусів та трамваїв. Система руху для тих, хто вважає, що за краще "оглянутись", подорожуючи в місті. Вони можуть бути особливо корисними у частинах Києва, де немає метро. Квитки продаються водіями мікроавтобусів або провідниками у міських автобусах, тролейбусах та трамваях, дочекайтесь, щоб провідник продав вам квиток. Провідник буде одягнений в зелений чи червоний жилет.

КИЇВСЬКЕ ТАКСІ

Служба таксі в Києві має велий таксопарк, з широким колом постачальників, включаючи UBER. Замовте авто по телефону або за допомогою додатків у смартфоні. Ціна на поїздку залежить переважно від відстані.

http://destinations.com.ua/travel