Україна запрошує міжнародних операторів ГТС до співпраці (оновлено)

28 грудня 2017 року Міністерством енергетики та вугільної промисловості України було направлено запрошення операторам ГТС (TSO) з ЄС та США до попередніх консультацій щодо експлуатації та управління газотранспортною системою України, у якості потенційних Партнерів.

У зв’язку з подовженням терміну подачі інформаційно-аналітичних матеріалів та пропозицій потенційних партнерів ГТС для проведення попередніх консультацій до 1 березня 2018 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України поширює відповідну інформацію з-поміж операторів ГТС країн-членів ЄС та США.

Додатки:

Лист партнерам ГТС про продовження терміну можна завантажити тут.

Попередній лист запрошення операторів ГТС до попередніх консультацій щодо експлуатації та управління газотранспортною системою України, у якості потенційних партнерів ПАТ “МГУ можна завантажити тут.

Call for expression of interest in relation to the engagement of a partner of the Main Gas Pipelines of Ukraine Public Joint Stock Company (MGU) for the operation and management of the gas transmission system of Ukraine can be downloaded here.