23.08.2019 Привітання Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика з Днем Незалежності!

23 серпня 2019

Шановні друзі!

Щиро вітаю з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Сьогодні вся країна розквітає синьо-жовтими барвами. Під синьо-жовтим прапором українці упродовж століть відстоювали державність та   незалежність, виборювали право бути вільними на своїй землі. Для нас Державний Прапор - це не просто символ, а втілення героїчної історії.

Кольори Прапора стали улюбленими кольорами кожного українця, знайшли відображення в українських вишиваних орнаментах і предметах повсякденного вжитку. Ми відчуваємо невимовну гордість за нашу Державу, коли синьо-жовтий Прапор підіймається у дні свят, коли вручають нагороди спортсменам та переможцям змагань у різних сферах, коли з ним крокують наші захисники.   

Ми маємо величезний скарб -  незалежну Державу, яка сягає корінням глибокої давнини та має спільні цінності з європейськими країнами. Обравши євроінтеграційний вектор розвитку, ми щоденною працею зміцнюємо незалежність. Ми диверсифікуємо постачання енергоресурсів, підвищуємо рівень енергоефективності та прагнемо об’єднати енергосистему України з європейською енергосистемою. Перед нами багато викликів і завдань, але ми, без сумніву,  впораємося і втілимо в життя заплановані реформи.

Віримо, що над окупованими нині територіями знову замайорить наш найкрасивіший у світі Прапор, а суверенна Україна досягне справжнього розквіту.

Зичу всім щастя, добробуту, миру і  здоров’я, злагоди і достатку!

Нехай наша спільна праця увінчується успіхами, а незалежна, заможна Україна здобуде велич європейської Держави.

 

Міністр                                                                                           Ігор Насалик